Jak działa KompasGo

KompasGO to gra miejska polegająca na zwiedzaniu miasta za pomocą interaktywnej trasy w aplikacji KompasGO™. Po uruchomieniu aplikacji, system proponuje najbliższe trasy w okolicy Twojej pozycji GPS. Ponadto aplikacja, daje również możliwość uruchomienia dowolnej trasy przy pomocy wyszukiwarki miast. W każdym mieście dostępne są specjalnie zaprojektowane trasy pozwalające przeżyć niepowtarzalną przygodę! Po uruchomieniu wybranej trasy, pojawia się szczegółowy opis zawierający zdjęcia, sugerowany czas przejścia. Na trasie w kluczowych miejscach znajdują się specjalne tabliczki z tzw punktami kontrolnymi z unikalnym kodem QR.
Przy pomocy kodu zaliczamy punkt na trasie.

Czy aplikacja działa jak przewodnik?

Oczywiście, że TAK! Tryb zwiedzania odpowiada interaktywnemu przewodnikowi. Punkty, które odkrywamy za pomocą aplikacji są opisane w nietypowy jednak, bardzo interesujący sposób. Opierają się na historii i kulturze danego miejsca. W opisach znajdziemy również odnośniki do dodatkowych informacji w Internecie.

Czym jest Kompas?

Jeżeli przyjeżdżasz do miasta i masz ogromną chęć poznania go fajny i dość nietypowy sposób, to KompasGo jest idealną formą. Naszym celem jest pokazać Wam najciekawsze, intrygujące miejsca, miasta w którym się znajdujecie. Zależy nam, abyśmy w tej przygodzie towarzyszyli Wam , jak dobry znajomy, który zabiera Was na wycieczkę po swoim ukochanym mieście. Nie chcemy używać typowych, wikipedycznych faktów czy pompatycznych tekstów, tylko z dystansem i z ciekawością opowiedzieć Wam, o miejscu w którym przyszyło Wam spędzić wolny czas. 

 

 

Dzięki tej aplikacji, poznacie mnóstwo ciekawostek, a ponadto zwiedzicie klimatyczne i wyjątkowe miejsca. Chcemy zainteresować Was historią, kulturą i nieznanymi faktami, miasta do którego trafiliście. Fajne jest to, że odkrywamy przed Wami, te miejsca punkt po punkcie, a co więcej nie dowiecie się gdzie będzie kolejny punkt zanim nie odkryjecie poprzedniego. Ta niewiadoma i chęć poznania co będzie następne, działa motywująco na „odkrywcę”. Zdobywając poszczególne punkty możecie skorzystać ze specjalnych "Bonów Rabatowych" na usługi/zakup w miejscach które odwiedzacie.

Zapraszamy do miast gdzie działamy i do zobaczenia.