Jak działa KompasGo

KompasGO to gra miejska polegająca na zwiedzaniu miasta za pomocą interaktywnej trasy w aplikacji KompasGO™. Po uruchomieniu do aplikacji, system proponuje proponuje trasy najbliższe Twojej pozycji GPS. Aplikacja daje również możliwość uruchomienia dowolnej trasy przy pomocy wyszukiwarki miast.

W każdym mieście dostępne są specjalnie zaprojektowane trasy pozwalające przeżyć niepowtarzalną przygodę! Po uruchomieniu wybranej trasy, pojawia się szczegółowy opis zawierający zdjęcia, sugerowany czas przejścia. Na trasie w kluczowych miejscach znajdują się specjalne tabliczki z tzw punktami kontrolnymi z unikalnym kodem QR.
Przy pomocy kodu zaliczamy punkt na trasie.

Czy aplikacja działa jak przewodnik?

Tak.! Tryb zwiedzania odpowiada interaktywnemu przewodnikowi. Punkty, które odkrywamy za pomocą aplikacji są opisane w interesujący sposób, opierają się na historii i kulturze danego miejsca. W opisach znajdziemy również odnośniki do dodatkowych informacji w Internecie

Czym jest Kompas?

Jeżeli przyjeżdżasz do miasta i masz ogromną chęć poznania go fajny sposób, to KompasGo jest idealną formą. Naszym celem jest pokazać Ci najciekawsze, intrygujące miejsca, miasta do którego trafiłeś. Zależy nam, abyśmy w tej przygodzie towarzyszyli Wam , jak dobry kolega, który zabiera Was na wycieczkę po swoim mieście. Nie chcemy używać typowych wikipedycznych faktów czy pompatycznych tekstów, tylko z dystansem i z ciekawością opowiedzieć Wam o miejscu w którym przyszyło Wam spędzić czas. WIECEJ…

Poznasz mnóstwo ciekawostek, zwiedzisz klimatyczne miejsca, zainteresujemy Cię historią, kulturą i nieznanymi faktami , miasta do którego trafiłeś. Fajne jest to, że odkrywamy te miejsca punkt po punkcie, a co więcej nie dowiesz się gdzie będzie kolejny punkt zanim nie odkryjesz poprzedniego. Ta niewiadoma i chęć poznania co będzie dalej, działa motywująco na „odkrywcę”. Zdobywając poszczególne punkty możesz skorzystać ze specjalnych Bonów Rabatowych na usługi/zakup w miejscach które odwiedzasz.

Zapraszamy do miast gdzie działamy i do zobaczenia.